سبد خرید 0

آموزشگاه طراحی سایت در شیراز

تا آخر این راه، گام به گام شما را همراهی می کنیم.

همین حالا شروع کنید!

با شرکت در کلاس طراحی سایت در شیراز قادر خواهید بود انواع سایت ها را بدون کدنویسی طراحی و پیاده سازی نمایید.

در مجموعه وبنون با آموزش انلاین طراحی سایت مهارت شما رو افزایش میدهیم و بعد از اون میتوانید وارد بازار کار این حرفه شوید!

کلاس طراحی سایت در شیراز دوره طراحی سایت در شیراز

فرم ثبت نام در کلاس ها

پس از تکمیل فرم ، در دوره آموزش طراحی سایت در شیراز ثبت نام اولیه انجام خواهد شد و در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

برای پاسخگویی سریعتر با شماره 09105104276 تماس حاصل نمایید.

ویژگی های کلاس طراحی سایت در شیراز

پیش نیاز دوره

خوبه بدونین جهت شرکت در دوره آموزش طراحی سایت شیراز به هیچ پیش نیازی لازم ندارید و آشنایی ابتدایی با سیستم و کامپیوتر برای شرکت در دوره کافیه !

تعداد جلسات

تعداد جلسات اصلی این دوره 8 جلسه است. یعنی شما بعد از گذراندن این جلسات یک سایت را خودتان همراه استاد طراحی می کنید و همزمان آموزش می بینید!

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری به صورت حضوری و آنلاین همراه با مدرس خواهد بود. با توجه به شرایط حضورتان می توانید حضوری یا آنلاین بودن را انتخاب کنید.

هزینه دوره

هزینه تدریس طراحی سایت در شیراز برای هر جلسه 520 هزار تومان می باشد و تعداد جلسات نیز مجموعا 8 جلسه آموزشی خواهد بود.

نوع کلاس ها

نوع کلاس ها و تدریس به صورت خصوصی می باشد. در جلساتی که برای هنرجو برگزار می شود فقط هنرجو و مدرس دوره حضور خواهند داشت.

پشتیبانی آموزشی

پس از اتمام 8 جلسه اصلی، شما 2 جلسه دیگر آموزشی رزرو خواهید داشت و تا 2 ماه بعد از آموزش می توانید از پشتیبانی آموزشی استفاده کنید.

محتوای آموزشی دوره طراحی سایت شیراز

جلسه اول آموزش خصوصی طراحی سایت وردپرس ؛ مفاهیم پایه

در این جلسه با مفاهیم پایه و ابتدایی آشنا خواهید شد. عموما جلسه اول توضیحات ، تعاریف و محتوای تئوری می باشد تا هنرجو با اصول اولیه و مفاهیم آن آشنا شود.

جلسه دوم تدریس خصوصی طراحی سایت بدون کدنویسی؛ انتخاب نام و برند

در جلسه دوم درباره برندینگ سایت و شرایط انتخاب یک نام خوب برای سایت صحبت خواهیم کرد. در این جلسه آموزش میدهیم که برای انواع سایت های مختلف چه نامی مطابق با استاندارد های لازم انتخاب شود.

جلسه سوم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ تهیه دامین و هاست

در جلسه سوم برای سایتی که طی آموزش برای هنرجو طراحی می شود متناسب با زمینه فعالیت سایت دامنه ای با لحاظ شرایط خصوصی دامنه های داخلی یا بین المللی اخذ می شود و همچنین هاست متناسب با فعالیت سایت تهیه خواهد شد.

جلسه چهارم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ انتخاب تم

در این کلاس تم متناسب با زمینه فعالیت سایت هنرجو انتخاب و نصب آن انجام میگیرد. در این جلسه فراخواهیم گرفت که چه قالبی برای چه سایتی مناسب است و تنظیمات مربوط به آن را مرور خواهیم کرد.

جلسه پنجم آموزش خصوصی طراحی سایت با وردپرس؛صفحه ساز

تا اینجا سایتی را داریم که برای عموم قابل نمایش است ولی شخصی سازی نشده است. حال با آموزش صفحه ساز های قدرتمند و حرفه ای نسبت به تکمیل سایت اقدام میکنیم و همزمان برای هنرجو تمرین های جذابی را خواهیم داشت.

جلسه ششم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ فروشگاه آنلاین

در جلسه ششم آموزش طراحی سایت هنرجو با مفاهیم سایت های فروشگاهی و نحوه ساخت فروشگاه آنلاین آشنا خواهد شد و پس از ساخت فروشگاه آنلاین و محصولات ، تنظیمات مربوط به فروشگاه را فراخواهد گرفت.

جلسه هفتم تدریس خصوصی طراحی سایت وردپرس؛ درگاه پرداخت و ای نماد

تا اینجای آموزش، سایت ما تکمیل است و در این مرحله هنرجو نحوه فعالسازی درگاه پرداخت انلاین و نحوه فعالسازی نماد اعتماد الکترونیکی را آموزش خواهد دید.

جلسه هشتم دوره خصوصی طراحی سایت؛ مقدمات سئو

هنرجو در این جلسه با مفاهیم مقدماتی سئو و تئوری SEO آشنا خواهد شد و گفته می شود که رتبه اول گوگل از آن چه سایت هایی خواهد بود.

هنرجویانی که تمایل به شرکت در دوره سئو را داشته باشند میتوانند پس از اتمام این دوره ثبت به ثبت نام در دوره سئو اقدام کنند.

نظرات مشتریان و هنرجویان

تا آخر خط با شما هستیم

سوالات متداول درباره آموزش خصوصی طراحی سایت

با شرکت در دوره طراحی سایت شیراز قادر خواهید بود انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی را بدون نیاز به کدنویسی طراحی کنید و این آموزش ها مناسب افرادی است که به طراحی علاقه مند هستند ولی تایم و علاقه جهت فراگیری برنامه نویسی را ندارند.

بله . شما بعد از آموزش طراحی سایت در شیراز میتوانید وارد بازار کار این حرفه و مهارت شوید و با قبول پروژه های مختلف به کسب درآمد بپردازید.

کسب درآمد از 4 روش امکان پذیر است.

1- میتوانید به عنوان طراح سایت یا مدیر سایت در شرکت هایی که به تخصص شما نیاز دارند استخدام شده و مشغول کار شوید.

2- همکاری با سایت های فری لنسری و کسب پروژه های دورکاری

3- تبلیغ مهارت های خود در سایت هایی مانند سایت های دیوار، شیپور، نیاز روز و …

4- برای خودتان سایت تخصصی طراحی کنید و پس از سئو کردن سایت محصولات و خدمات خود را در گوگل معرفی نمایید.

برای تمامی هنرجویانی آموزش می بینند تا 2 ماه پس از آموزش دو جلسه پشتیبانی آموزشی در نظر گرفته شده است . چنانچه سوالی داشته باشید میتوانید در این مدت به صورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

یکی از امتیازات دوره های وبنون آمادگی جهت ورود به بازار کار است. حال اگر در حین دوره یا پس از اتمام دوره طراحی سایت، پروژه های مرتبط با طراحی سایت داشته باشید می توانید به صورت همکاری در اجرا ، پروژه ها را به سرانجام برسانید و تجربه ها و مهارت های جدیدی بیاموزید.

بله تمامی سایت هایی که در این دوره  آموزش داده می شود سئوفرندلی بوده و سئوی پایه برای تمام سایت ها انجام می شود.

هزینه کلاس طراحی سایت در شیراز 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد. این آموزش ها به صورت خصوصی خواهد بود . هنرجو و مدرس مستقیما با هم در ارتباط بوده و در 10 جلسه هنرآموز به صورت اصولی و پایه آموزش خواهد دید.

بله . شما طی آموزش های طراحی سایت این مهارت را کسب خواهید کرد که تمام صفحات و نوشته ها را ویرایش کنید و مطابق سلیقه خودتان طراحی نمایید.

کلاس آموزش طراحی سایت در شیراز کاملا خصوصی برگزار می شود و فقط هنرجو و مدرس دوره در کلاس حضور خواهند داشت.

در کلاس های آنلاین هنرجو و مدرس دوره طبق جدول زمانی کلاس ها همزمان در بستر گوگل میت یا اسکایپ آنلاین می شوند و هنرآموز به صورت حضوری و آنلاین آموزش خواهد دید. از نظر محتوای آموزش هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد.

مهم ترین تفاوت و مزیت آموزش ما این است که مدرس دوره تا یکسال به سوالات شما پاسخ خواهد داد . عملا ما تا زمانی که شما در این زمینه حرفه ای نشده اید شما را تنها نخواهیم گذاشت.

بله؛ برای این کار، نیاز به دانش خاصی در زمینه برنامه نویسی ندارید و میتوانید خودتان سایت تان را مدیریت کنید؛ حتی می توانید با تماس مستقیم با مدرس دوره مشکلات و سوالات خود را در این زمینه برطرف نمایید.

چرا کلاس طراحی سایت در شیراز

حتما مدتی درحال جستجوی بهترین کلاس طراحی سایت در شیراز بوده اید. در اینجا ما شما را راهنمایی میکنیم تا به هدف خود برسید.

ارتباط با ما در ایتا

با توجه به پیشرفت روز افزون د حوزه اینترنت و ورود بازار های آنلاین و دیجتال مارکنتینگ در شهر های بزرگ می توان به اهمیت داشتن یک وسایت خوب و جامع در حوضه کسب و کار پی برد.

لازم به ذکر است شما با شرکت در کلاس طراحی سایت در شیراز میتوانید به پیشرفت خود را در این مسیر احساس کنید.

شما با کسب مهارت طراحی سایت بدون کد نویسی در شیراز میتوانید به راحتی و بدون داشتن هیچ گونه مهارت یا پیش زمینه ای سایت خود را در هر حوزه ای که هستید طراحی کنید.

مجموعه آموزشی طراحی سایت وبنون با هدف بالا بردن سطح آموزشی جامعه و همچنین رشد در حوزه کسب و کار آنلاین به کار خود ادامه می دهد.

راهنمای آموزش طراحی سایت در کرج

اهمیت و یادگیری طراحی سایت در شیراز

از اهمیت یادگیری و حضور در کلاس طراحی سایت در شیراز میتوان به این موارد اشاره کرد.

 یکی از مهمترین مهارت های روز دنیا

یادگیری طراحی سایت یکی از مهارت‌های مهم در دنیای امروز است که به دلیل رشد روزافزون فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

کلاس طراحی سایت در شیراز، به عنوان یکی از اصلی‌ترین عناصر حضور آنلاین، بسیاری از کسب‌وکارها و سازمان‌ها را به سمت خود جذب کرده است.

شیراز، با توجه به جمعیت بالایی که در آن زندگی می‌کنند و همچنین وجود بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ، یکی از شهرهایی است که طراحان سایت بسیاری در آن فعالیت می‌کنند.

به همین دلیل، ویادگیری طراحی سایت در شیراز بسیار مهم و اساسی است.

لزوم حضور در بازاریابی اینترنتی

یکی از اصلی‌ترین دلایلی که یادگیری کلاس طراحی سایت در شیراز بسیار مهم است، این است که این شهر دارای بسیاری از کسب‌وکارهایی است که نیاز به حضور آنلاین دارند.

برای مثال، بسیاری از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و… در شیراز، دارای وب‌سایت هستند که به منظور جذب مشتریان و افزایش فروش، باید به طور مداوم به روزرسانی شوند. بنابراین، طراحان سایت بسیاری در شیراز به دنبال کار هستند و این امر فرصت خوبی برای ویادگیری طراحی سایت است.

همچنین، شیراز به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و پر جمعیت، دارای بسیاری از مراکز آموزشی و دانشگاه‌های بزرگ است که در آن می‌توان به راحتی دوره‌های آموزشی مرتبط با طراحی سایت را پیدا کرد.

این دوره‌ها، به دانشجویان و علاقمندان به طراحی سایت کمک می‌کنند تا مهارت‌های خود را تقویت کرده و به روزرسانی شوند.

در نهایت، یادگیری وشرکت در کلاس طراحی سایت در شیراز به دلیل رشد روزافزون فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، بسیار مهم و ضروری است.

دوره طراحی سایت در شیراز، به عنوان یکی از اصلی‌ترین عناصر حضور آنلاین، بسیاری از کسب‌وکارها و سازمان‌ها را به سمت خود جذب کرده است و ویادگیری آن در شیراز، فرصت خوبی برای شروع یک حرفه جدید است.

بهترین آموزشگاه طراحی سایت در شیراز

آیا شما میدانید که بهترین آموزشگاه طراحی سایت در شیراز کجاست؟

با گسترش روزافزون فناوری و افزایش استفاده افراد از اینترنت، طراحی وب‌سایت‌ها به یکی از مهمترین نیازهای امروزی تبدیل شده است.

آموزشگاه طراحی سایت وبنون، به عنوان یکی از برترین کلاس طراحی سایت در شیراز به شیوه تدریس آنلاین ، با چندین سال سابقه موفق فعالیت، بهترین و معتبرترین آموزشگاه در شیراز می‌باشد.

این آموزشگاه با دارا بودن کادری مجرب و متخصص و با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی، به شکل کاملا آنلاین دانشجویان و علاقه‌مندان به طراحی وب‌ سایت را به بهترین نحو آموزش می‌دهد.

دوره آموزش طراحی سایت در تهران

مزایای دوره آموزشی و کلاس طراحی سایت در شیراز

مجموعه طراحی سایت وبنون به طور کاملا خصوصی و آنلاین به شما هنرجویان و علاقهمندان به طراحی سایت به آموزش می پردازد.

از مزایای شرکت در دوره طراحی سایت در شیراز میتوان به موارد زیر اشاره کرد

خصوصی و آنلاین بودن دوره

این کلاس ها به صورت کاملا آنلاین و خصوصی در کلاس های یک نفره انجام میشود

دوره به صورت عملی و پروژه محور می باشد

شرکت وب نون با هدف آموزش بهتر در حوزه طراحی سایت در شیراز با اجرای مفاهیم به صورت عملی و کاملا پروژه محور این امکان را به شما هنرجویان عزیز میدهد تا در روند آموزش مفاهیم را بهتر و کامل تر درک کنید.

پشتیبانی آنلاین پس از اتمام دوره

پشتیبانی آنلاین یکی از ابزارهای مهم در دنیای امروزی است. با پشتیبانی آنلاین، شما می‌توانید به راحتی از خدمات و محصولات مورد نیاز خود استفاده کنید و در صورت نیاز به کمک فنی یا پشتیبانی، به سرعت مشکلات خود را حل کنید.

شرکت طراحی وبسایت وبنون پس از اتمام دوره با پشتیبانی ۳ ماهه رایگان و آنلاین در کنار شما هنرجویان عزیز می باشد که در صورت بروز هرگونه سوال و یا مشکل به آن پاسخ خواهد داد.

طراحی سایت برای خودتان

طراحی سایت یکی از مهمترین عوامل موفقیت در دنیای اینترنت است.

یک وبسایت مناسب و جذاب می‌تواند تأثیر بسیاری بر روی کسب و کار شما داشته باشد. از آنجایی که اولین تعامل مشتری با شما از طریق وبسایت شما انجام می‌شود، بسیار مهم است که طراحی وبسایت شما حرفه‌ای و منحصر به فرد باشد.

شرکت وبنون با برگرزاری دوره آموزش طراحی سایت در شیراز  در مدت انجام دوره به طراحی سایت برای شما عزیزان میپردازد و پس از اتمام دوره سایت و دسترسی کامل به سایت را به شما تحویل خواهد داد.

لازم به ذکر است در دوره ها معمولا هنرجو با کار کردن بر روی سرور مجازی به یادگرفتن و درک طراحی سایت میپردازد اما در شرکت آموزش طراحی سایت وبنون شما عزیزان از روز اول با شناخت کامل فضای ذخیره سازی اینترنتی و دامنه به کسب آموزش می پردازید

ارتباط مستقیم با استاد مدرس دوره

ارتباط مستقیم با استاد مدرس ذوره به دانشجوان این فرصت را می‌دهد تا سوالات خود را مطرح کرده و از راهنمایی‌های ارزشمند استاد بهره‌مند شوند. همچنین، این ارتباط می‌تواند باعث ایجاد انگیزه بیشتر برای یادگیری و پیشرفت در درس‌ها شود.

شرکت وبنون با برگرزاری دوره آموزش طراحی سایت در شیراز این امکان را به شما دانش آموختگان این دوره میدهد که با استاد مدرس خود در ارتباط باشید و سوالات و دغدغه های فکری خود نسبت به دوره را با استاد مدرس دوره در میان بگزارید.

کلاس آنلاین طراحی سایت ۰تا ۱۰۰ در شیراز

در دنیای امروزی، داشتن یک وبسایت حرفه‌ای برای هر کسب و کار بسیار ضروری است. اما چگونه می‌توان یک وبسایت حرفه‌ای را طراحی کرد؟ بسیار ساده است.

شما میتوانید با شرکت در دوره آنلاین طراحی سایت تبدیل به یک طراح سایت حرفه ای شوید.

در این مقاله، به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید از مبتدی تا پیشرفته، یک وبسایت حرفه‌ای طراحی کنید. از انتخاب دامنه و هاستینگ (فضای ذخیره سازی اینترنتی) مناسب تا طراحی و بهینه‌سازی وبسایت، همه مراحل آموزش داده خواهد شد.

با دنبال کردن این مراحل و انجام تمرین‌های عملی، می‌توانید به یک طراح وبسایت حرفه‌ای تبدیل شوید و وبسایتی جذاب و کارآمد برای کسب و کار خود ایجاد کنید. همچنین، این آموزش به شما کمک خواهد کرد تا با رویکردهای نوین و مدرن در طراحی وبسایت آشنا شده و به روز با آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های طراحی وبسایت باشید.

فرصتی برای شروع یک حرفه جدید در شیراز

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، شروع یک حرفه جدید در شیراز می‌تواند فرصتی خوبی برای کسب درآمد و بهبود وضعیت مالی باشد. با توجه به تغییراتی که در بازار کار رخ می‌دهد، ممکن است به نظر برسد که شروع یک حرفه جدید دشوار است، اما در واقعیت اینطور نیست.

با مطالعه و تحقیق در زمینه حوزه‌ای که می‌خواهید در آن فعالیت کنید، می‌توانید به دانش و تجربه لازم برای شروع حرفه خود برسید.

همچنین، با استفاده از روش‌های مختلف آموزشی مانند دوره‌های آنلاین، کتاب‌های تخصصی و مشاوره‌های حرفه‌ای، می‌توانید به راحتی به دانش و مهارت لازم برای شروع حرفه جدیدتان دست پیدا کنید. در نهایت، با تلاش و پشتکار، می‌توانید به موفقیت در حرفه جدیدتان دست یابید و بهبود وضعیت مالی خود را تجربه کنید.

آیا بعد از اتمام آموزش طراحی سایت در شیراز میتوانم به بازار کار این حرفه ورود کنم ؟

قبل از هر چیز به این موضوع توجه کنید که در سال های اخیر مخصوصا بعد از شیوع کرونا اکثریت خرید ها به صورت اینترنتی انجام شده و کسب و کار ها از فضای سنتی خود به فضای انلاین تغییر مسیر داده اند .

و حتی علاوه بر فروشگاه ها کارهای بانکی و خدمات امور دولتی نیز ،در بستر وب انجام میشوند .

به همین منظور روز به روز درخواست طراحی سایت و پشتیبانی از سایت های طراحی شده بیشتر خواهد شد و درنتیجه طراحی سایت به حرفه ای پر رونق با آینده ای روشن تبدیل خواهد شد .

به هیچ وجه نیاز نیست نگران نداشتن مدرک تحصیلی مرتبط با این حرفه باشید چرا که در این حوزه مهارت و دانش شماست که سنجیده خواهد شد و برای شما سودآوردی خواهد کرد.

و شما پس از گذراندن دوره حرفه ای طراحی سایت و کسب مهارت های لازم میتوانید با انجام نمونه کارهای خوب و ایجاد رزومه کاری قوی متقاضیان طراح سایت را جذب کنید و روز به روز در این حوزه پیشرفت و درآمد های خوبی کسب کنید .

راه های مختلفی نیز برای یک طراح سایت وجود دارد که کسب درآمد کند . اعم از کار در شرکت های طراحی سایت ، انجام پروژه های طراحی وب به صورت فریلنسری و یا حتی برگزاری دوره های طراحی سایت و آموزش آن به دیگران .

که شما با درنظر گرفتن روحیه کاری خود و سطح مهارت و تجربه تان زمینه کاری فعالیت را انتخاب میکنید .

و درنهایت ، این مهارت و تجربه شماست که درآمدتان را مشخص میکند . هرچه سطح یادگیری خود را بیشتر کنید و به مهارت های خود بیفزایید ، تجربه بیشتری نیز کسب خواهید کرد  و راه های درآمدی بیشتری خواهید داشت .

4 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام امکان برگزاری آنلاین کلاس طراحی سایت برای شهرهای اطراف شیراز هست؟

    • سلام دوست عزیز. بله برگزاری کلاس های آنلاین برای شیراز و شهرهای اطراف امکان پذیر است. جهت ثبت نام با شماره 09105104276 تماس بگیرید.

  • سلام میخوام توی کلاس های طراحی سایت در شیراز شرکت کنم . وجه تمایز شما با دیگر آموزشگاه ها چیه؟

    • سلام. وجه تمایز آموزش های ما جامع بودن دوره های طراحی سایت است. در این کلاس ها علاوه بر وردپرس با المنتور ، ووکامرس و مقدمات سئو آشنا خواهید شد که در دیگر آموزشگاها عموما تنها به مبحث وردپرس اکتفا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

4.9/5 - (11 امتیاز)
تصویر جلوه شناور تصویر

تصویر جلوه شناور تصویر

پیشنهاد مطالعه

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://webnoon.ir/?p=9833

سوالی دارید؟ روی دکمه تماس زیر کلیک کنید یا با شماره 09105104276 تماس بگیرید.

لوگو وبنون

خوب جایی اومدی!

فقط در 10 جلسه تضمینی بدون کدنویسی 60 روز پشتیبانی رایگان با آموزش آنلاین پروژه محور با سایت خودتان با آموزش پاره وقت هرجایی که هستید ارتباط مستقیم با مدرس

طراح سایت شوید 🤩

جهت مشاوره و ثبت نام در دوره فرم زیر را تکمیل نمایید با شما تماس میگیریم

small_c_popup.png

جهت ثبت سفارش و مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید!