سبد خرید 0

تا آخر این راه، گام به گام شما را همراهی می کنیم.

همین حالا شروع کنید!

با آموزش و تدریس خصوصی طراحی سایت همراه تان خواهیم بود. در این دوره یادخواهید گرفت که چطور سایت خودتان را طراحی کنید.

ما توی مجموعه مون با آموزش خصوصی طراحی سایت مهارت شما رو افزایش میدیم و بعد از اون میتونین وارد بازار کار این حرفه شوید!

تدریس خصوصی طراحی سایت و آموزش خصوصی طراحی سایت با وبنون

فرم ثبت نام در کلاس ها

پس از تکمیل فرم ثبت نام جهت تدریس خصوصی طراحی سایت، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

برای پاسخگویی سریعتر با شماره 09105104276 تماس حاصل نمایید.

ویژگی های تدریس خصوصی طراحی سایت

پیش نیاز دوره

خوبه بدونین در آموزش خصوصی طراحی سایت به هیچ پیش نیازی نداره و آشنایی ابتدایی با سیستم و کامپیوتر برای شرکت در دوره کافیه !

تعداد جلسات

تعداد جلسات اصلی این دوره 8 جلسه است. یعنی شما بعد از گذراندن این جلسات یک سایت را خودتان همراه استاد طراحی می کنید و همزمان آموزش می بینید!

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری به صورت حضوری و آنلاین همراه با مدرس خواهد بود. با توجه به شرایط حضورتان می توانید حضوری یا آنلاین بودن را انتخاب کنید.

هزینه دوره

هزینه تدریس خصوصی طراحی سایت برای هر جلسه 520 هزار تومان می باشد و تعداد جلسات نیز مجموعا 8 جلسه آموزشی خواهد بود.

نوع کلاس ها

نوع کلاس ها و تدریس به صورت خصوصی می باشد. در جلساتی که برای هنرجو برگزار می شود فقط هنرجو و مدرس دوره حضور خواهند داشت.

پشتیبانی آموزشی

پس از اتمام 8 جلسه اصلی، شما 2 جلسه دیگر آموزشی رزرو خواهید داشت و تا 2 ماه بعد از آموزش می توانید از پشتیبانی آموزشی استفاده کنید.

محتوای آموزشی تدریس خصوصی طراحی سایت

جلسه اول آموزش خصوصی طراحی سایت وردپرس ؛ مفاهیم پایه

در این جلسه با مفاهیم پایه و ابتدایی آشنا خواهید شد. عموما جلسه اول توضیحات ، تعاریف و محتوای تئوری می باشد تا هنرجو با اصول اولیه و مفاهیم آن آشنا شود.

جلسه دوم تدریس خصوصی طراحی سایت بدون کدنویسی؛ انتخاب نام و برند

در جلسه دوم درباره برندینگ سایت و شرایط انتخاب یک نام خوب برای سایت صحبت خواهیم کرد. در این جلسه آموزش میدهیم که برای انواع سایت های مختلف چه نامی مطابق با استاندارد های لازم انتخاب شود.

جلسه سوم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ تهیه دامین و هاست

در جلسه سوم برای سایتی که طی آموزش برای هنرجو طراحی می شود متناسب با زمینه فعالیت سایت دامنه ای با لحاظ شرایط خصوصی دامنه های داخلی یا بین المللی اخذ می شود و همچنین هاست متناسب با فعالیت سایت تهیه خواهد شد.

جلسه چهارم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ انتخاب تم

در این کلاس تم متناسب با زمینه فعالیت سایت هنرجو انتخاب و نصب آن انجام میگیرد. در این جلسه فراخواهیم گرفت که چه قالبی برای چه سایتی مناسب است و تنظیمات مربوط به آن را مرور خواهیم کرد.

جلسه پنجم آموزش خصوصی طراحی سایت با وردپرس؛صفحه ساز

تا اینجا سایتی را داریم که برای عموم قابل نمایش است ولی شخصی سازی نشده است. حال با آموزش صفحه ساز های قدرتمند و حرفه ای نسبت به تکمیل سایت اقدام میکنیم و همزمان برای هنرجو تمرین های جذابی را خواهیم داشت.

جلسه ششم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ فروشگاه آنلاین

در جلسه ششم آموزش طراحی سایت هنرجو با مفاهیم سایت های فروشگاهی و نحوه ساخت فروشگاه آنلاین آشنا خواهد شد و پس از ساخت فروشگاه آنلاین و محصولات ، تنظیمات مربوط به فروشگاه را فراخواهد گرفت.

جلسه هفتم تدریس خصوصی طراحی سایت وردپرس؛ درگاه پرداخت و ای نماد

تا اینجای آموزش، سایت ما تکمیل است و در این مرحله هنرجو نحوه فعالسازی درگاه پرداخت انلاین و نحوه فعالسازی نماد اعتماد الکترونیکی را آموزش خواهد دید.

جلسه هشتم دوره خصوصی طراحی سایت؛ مقدمات سئو

هنرجو در این جلسه با مفاهیم مقدماتی سئو و تئوری SEO آشنا خواهد شد و گفته می شود که رتبه اول گوگل از آن چه سایت هایی خواهد بود.

هنرجویانی که تمایل به شرکت در دوره سئو را داشته باشند میتوانند پس از اتمام این دوره ثبت به ثبت نام در دوره سئو اقدام کنند.

نظرات مشتریان و هنرجویان

تا آخر خط با شما هستیم

سوالات متداول درباره آموزش خصوصی طراحی سایت

با تدریس خصوصی طراحی وب سایت قادر خواهید بود انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی را بدون نیاز به کدنویسی طراحی کنید و این آموزش ها مناسب افرادی است که به طراحی علاقه مند هستند ولی تایم و علاقه جهت فراگیری برنامه نویسی را ندارند.

بله . شما بعد از آموزش های خصوصی طراحی سایت میتوانید وارد بازار کار این حرفه و مهارت شوید و با قبول پروژه های مختلف به کسب درآمد بپردازید.

کسب درآمد از 4 روش امکان پذیر است.

1- میتوانید به عنوان طراح سایت یا مدیر سایت در شرکت هایی که به تخصص شما نیاز دارند استخدام شده و مشغول کار شوید.

2- همکاری با سایت های فری لنسری و کسب پروژه های دورکاری

3- تبلیغ مهارت های خود در سایت هایی مانند سایت های دیوار، شیپور، نیاز روز و …

4- برای خودتان سایت تخصصی طراحی کنید و پس از سئو کردن سایت محصولات و خدمات خود را در گوگل معرفی نمایید.

برای تمامی هنرجویانی که با تدریس خصوصی طراحی وب سایت آموزش می بینند تا 2 ماه پس از آموزش دو جلسه پشتیبانی آموزشی در نظر گرفته شده است . چنانچه سوالی داشته باشید میتوانید در این مدت به صورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

یکی از امتیازات دوره های وبنون آمادگی جهت ورود به بازار کار است. حال اگر در حین دوره یا پس از اتمام دوره طراحی سایت، پروژه های مرتبط با طراحی سایت داشته باشید می توانید به صورت همکاری در اجرا ، پروژه ها را به سرانجام برسانید و تجربه ها و مهارت های جدیدی بیاموزید.

بله تمامی سایت هایی که در دوره آموزش خصوصی طراحی سایت آموزش داده می شود سئوفرندلی بوده و سئوی پایه برای تمام سایت ها انجام می شود.

هزینه کلاس خصوصی طراحی سایت 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد. این آموزش ها به صورت خصوصی خواهد بود . هنرجو و مدرس مستقیما با هم در ارتباط بوده و در 10 جلسه هنرآموز به صورت اصولی و پایه آموزش خواهد دید.

بله . شما طی آموزش های طراحی سایت این مهارت را کسب خواهید کرد که تمام صفحات و نوشته ها را ویرایش کنید و مطابق سلیقه خودتان طراحی نمایید.

کلاس آموزش طراحی سایت کاملا خصوصی برگزار می شود و فقط هنرجو و مدرس دوره در کلاس حضور خواهند داشت.

در کلاس های آنلاین هنرجو و مدرس دوره طبق جدول زمانی کلاس ها همزمان در بستر گوگل میت یا اسکایپ آنلاین می شوند و هنرآموز به صورت حضوری و آنلاین آموزش خواهد دید. از نظر محتوای آموزش هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد.

مهم ترین تفاوت و مزیت آموزش ما این است که مدرس دوره تا یکسال به سوالات شما پاسخ خواهد داد . عملا ما تا زمانی که شما در این زمینه حرفه ای نشده اید شما را تنها نخواهیم گذاشت.

بله؛ برای این کار، نیاز به دانش خاصی در زمینه برنامه نویسی ندارید و میتوانید خودتان سایت تان را مدیریت کنید؛ حتی می توانید با تماس مستقیم با مدرس دوره مشکلات و سوالات خود را در این زمینه برطرف نمایید.

چرا کلاس خصوصی طراحی سایت

اگر به دنبال شرکت در کلاس خصوصی طراحی سایت هستید به شما تبریک میگوییم. ارائه آموزش های تخصصی و خصوصی طراحی سایت در وبنون مهم ترین رسالت ماست.

اهمیت و نیاز به یادگیری طراحی سایت ‏

بیایید در ابتدا به این موضوع بپردازیم که چرا باید طراحی سایت را آموزش ببینیم؟

آیا تا به حال به اهمیت و نیاز به یادگیری خصوصی طراحی سایت فکر کرده‌اید؟ آیا در دنیای پر رقابت امروزی، به دنبال راهی هستید تا بتوانید بهترین نماینده خدمات و محصولات خود در دنیای آنلاین باشید؟ اگر پاسخ شما بله است، درست در محل مناسب هستید!

در دنیای فعلی که تکنولوژی و اینترنت به گوشه و کنار جامعه نفوذ کرده‌اند، داشتن یک وبسایت حرفه‌ای و جذاب برای هر شرکت و کسب و کاری امری بسیار ضروری شده است. طراحی سایت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی در دسترس برای تبلیغات و ارتباطات با مشتریان، برای هر کسب و کاری بسیار اهمیت دارد.

یک وبسایت خوب و حرفه‌ای، به شما امکان می‌دهد تا به سادگی و با اطمینان بیشتر، محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود معرفی کنید. با یک وبسایت مناسب، شما می‌توانید برند خود را ارتقا دهید و اعتماد مشتریان را به خود جلب کنید. همچنین، یک وبسایت حرفه‌ای به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای تحلیلی مختلف، به راحتی مشتریان خود را بشناسید و استراتژی‌های بازاریابی خود را بهبود بخشید.

اما طراحی و ساخت یک وبسایت حرفه‌ای نیازمند مهارت‌های خاصی است. برای این منظور، یادگیری طراحی سایت بسیار حیاتی است. با آموزش خصوصی طراحی سایت، شما قادر خواهید بود تا وبسایت‌هایی که به نیازهای شرکت خود می‌پردازند را ایجاد کنید. همچنین، می‌توانید وبسایت خود را به روز رسانی و بهینه سازی کنید تا همیشه با جدیدترین تکنولوژی‌ها و روش‌های طراحی همراه باشید.

هر چند که شرکت در کلاس خصوصی طراحی سایت به نظر ممکن است یک وظیفه پیچیده و زمان‌بر به نظر برسد، اما با روش‌های مناسب یادگیری و تمرین، شما می‌توانید به سرعت این مهارت را به دست آورید. همچنین، با استفاده از منابع آموزشی آنلاین و دوره‌های آموزشی مجازی، می‌توانید به سادگی و در هر زمانی که برای شما مناسب است، این مهارت را بهبود بخشید.

باید تاکید کنیم که با آموزش خصوصی طراحی سایت نه تنها به شما امکان می‌دهد تا در دنیای آنلاین بهتر دیده شوید، بلکه به شما امکان می‌دهد تا به عنوان یک کارآفرین موفق، بهترین استفاده را از فرصت‌های بازاریابی آنلاین ببرید.

در کلاس های خصوصی آموزش طراحی سایت آکادمی ما یادگیری را شروع کنید و مسیر موفقیت خود را به سمت جلو ادامه دهید. بهترین زمان برای شروع همین الان است!

اگر میخواهید در کلاس طراحی سایت مشهد حاضر شوید بایستی ساکن مشهد بوده و در ساعت های مشخص در کلاس حاضر شوید. جهت این منظور باید با شماره 09105104276 تماس حاصل نمایید.

بهترین آموزشگاه تدریس خصوصی طراحی سایت

طبیعتا که انتخاب بهترین کلاس خصوصی طراحی سایت برای بهبود مهارت های علاقه مندان به این حوزه امری حیاتی است. بنابراین باید مطمئن شوید که کلاس خصوصی انتخابی شما دارای منابع آموزشی مناسب و اساتید مجرب باشد ، چرا که شما می‌توانید از تجربه و دانش متخصصان حوزه وب بهره‌مند شده و مهارت‌های خود را گسترش دهید.

انتخاب کلاسی که به شما امکان فراگیری تکنولوژی‌های جدید و روش‌های به‌روز در زمینه طراحی وب را می‌دهد، می‌تواند به شما کمک کند تا همیشه به روز باشید و بهترین نتایج را برای مشتریان خود ارائه دهید.

در آکادمی وبنون بستری فراهم کردیم تا علاقه مندان به این حوزه به صورت کاملا تخصصی از پایه آموزش ببینند و تا سطح پیشرفته و حرفه ای برسند .

کلاس خصوصی تدریس طراحی سایت  با هدف آموزش حرفه‌ای و عملی طراحی وب‌سایت به دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه بنا نهاده شده است.

بنابراین شما در هر سطح و جایگاهی که باشید با ارائه اطلاعات لازم و دانسته های پایه تا پیشرفته به شما کمک میکنیم تا پیشرفت کنید و با تکرار و تمیرن به جایگاه های بالاتری دست پیدا کنید .

 آموزشگاه وبنون با توجه به نیازهای بازار کار و آموزش‌هایی که ارائه می‌دهد، به دانشجویان خود این امکان را می‌دهد تا پس از پایان دوره کلاس خصوصی طراحی سایت، به راحتی در بازار کار جایگاهی برای خود پیدا کرده و شروع به کسب درآمد کنند.

شرکت در کلاس خصوصی طراحی سایت آموزشگاه وبنون، به شما فرصتی عالی برای تقویت مهارت‌های خود و ایجاد پروژه‌های وب حرفه‌ای می‌دهد که می‌تواند به شما در کسب و کار خود کمک کند.

تفاوت تدریس خصوصی طراحی وب سایت با کلاس عمومی

تفاوت های متعدد و مشهودی بین تدریس خصوصی طراحی سایت و کلاس های عمومی آن وجود دارد . اگر شما در هر دو نوع کلاس را تجربه کرده باشید متوجه خواهید بود.

 در دنیای امروز، آموزش طراحی سایت به عنوان یکی از زمینه های شغلی در حوزه دیجیتال و فعالیت های آنلاین شناخته شده است. با توجه به اهمیت شرکت در کلاس های خصوصی یا عمومی طراحی سایت باید به مزایا و معایب این دو توجه داشت. 

یکی از این روش‌ها، برگزاری این کلاس‌ها است که می‌تواند به دو صورت عمومی و خصوصی انجام شود. در ادامه به بررسی تفاوت‌های کلاس خصوصی طراحی سایت و عمومی آن می‌پردازیم.

مژده بدیم:

در هر جای دنیا که هستید میتوانید در دوره آموزش آنلاین طراحی سایت شرکت کنید و آموزش ها را به صورت آنلاین در بستر گوگل میت دنبال کنید.

این آموزش ها نیز خصوصی هستند و هنرجو طی دوره با استاد و مدرس در ارتباط مستقیم می باشد.

تعداد نفرات حاضر در کلاس طراحی سایت

اولین تفاوت بین تدریس خصوصی طراحی وب سایت و کلاس عمومی، تعداد دانش‌آموزان حاضر در هر کلاس است. در کلاس‌های عمومی، تعداد دانش‌آموزان معمولاً بسیار بیشتر از کلاس‌های خصوصی است.

این موضوع باعث می‌شود که در کلاس تدریس خصوصی طراحی وب سایت، استاد بتواند به صورت فردی با هر هنرجو برخورد کند و نیازهای آموزشی او را به خوبی برآورده کند. در کلاس عمومی اما، این امکان وجود ندارد و استاد باید تلاش کند تا به صورت گروهی نیازهای تمامی هنرجویان را پاسخ دهد.

محتوای آموزشی تدریس خصوصی طراحی وب سایت

یکی دیگر از تفاوت‌ها بین این دو نوع کلاس، محتوای آموزشی است. در تدریس خصوصی طراحی وبسایت، استاد می‌تواند برنامه‌ی آموزشی را بر اساس نیازهای خاص هر هنرجو تنظیم کند. 

این امکان باعث می‌شود که هنرجویان بتوانند به صورت سریع‌تر و بهتری مفاهیم را درک کنند. در کلاس عمومی اما، استاد باید برنامه‌ی آموزشی را بر اساس متوسط نیازهای هنرجویان تنظیم کند و این ممکن است باعث شود که برخی از هنرآموزان احساس کنند که درس برای آن‌ها چالش کافی را ایجاد نمی‌کند و یا برخی دیگر احساس کنند که محتوای کلاس طراحی سایت برایشان بسیار دشوار است.

هزینه کلاس خصوصی طراحی سایت

هزینه کلاس آموزش خصوصی طراحی سایت بین اساتید متفاوت می باشد. این هزینه بین 3 الی 7 میلیون تومان با توجه به موارد آموزشی، تعداد جلسات و… متغیر خواهد بود.

در آکادمی وبنون هزینه آموزش تدریس خصوصی طراحی سایت 3 میلیون و 800 هزار تومان برای 10 جلسه می باشد.

8 جلسه این آموزش ها به صورت اصلی برگزار می گردد و 2 جلسه جهت پشتیبانی آموزشی می باشد که که هنرجو میتواند تا دو ماه پس از اتمام آموزش ها از این جلسات جهت رفع اشکال استفاده نماید.

همانطور که میدانید هزینه کلاس های عمومی از خصوصی کمتر می باشد ولی برای هنرآموزانی که قصد دارند بعد از آموزش وارد بازار کار شوند بدون شک حضور در کلاس های خصوصی طراحی سایت می تواند مفید تر باشد.

نحوه تدریس در آموزش خصوصی طراحی وب سایت

یکی از تفاوت‌های مهم بین کلاس خصوصی و عمومی، نحوه‌ی تدریس است. در کلاس خصوصی، استاد بیشتر می‌تواند به صورت فعال در فرایند یادگیری هنرآموزان شرکت کند و با استفاده از روش‌های تدریس مختلف، بهترین راه‌حل برای یادگیری هر هنر‌آموز را پیدا کند.

در کلاس عمومی اما، استاد بیشتر به صورت کلی تدریس می‌کند و از روش‌های عمومی استفاده می‌کند که ممکن است برخی از هنرجویان را به خوبی پوشش ندهد.

به طور خلاصه، تفاوت‌های آموزش خصوصی طراحی سایت و کلاس های عمومی در تعداد هنرجویان، محتوای آموزشی، هزینه‌ی کلاس و نحوه‌ی تدریس قابل مشاهده است. هر یک از این دو نوع کلاس دارای مزایا و معایب خود هستند و بسته به نیازها و شرایط هر فرد، می‌تواند انتخاب شود.

همچنین اگر میخواهید در دوره آموزش طراحی سایت در تهران شرکت کنید از صفحه مورد نظر فرم مخصوص را تکمیل نموده تا جهت برگزاری کلاس ها با شما تماس بگیریم.

مزایای تدریس خصوصی طراحی وب سایت

مزایای حضور در جلسات آموزش و تدریس خصوصی طراحی وب سایت غیر قابل کتمان است . در دنیای امروز، وب‌سایت و حضور در فضای مجازی اهمیت بسیاری پیدا کرده است. 

اکثر افراد و شرکت‌ها برای حضور در اینترنت و معرفی خدمات و محصولات خود نیاز به داشتن یک وب‌سایت دارند. طراحی وب‌سایت به‌طور حرفه‌ای نیاز به دانش و مهارت‌های فنی زیادی دارد که یادگیری آن برای افراد عادی غیرممکن است.

در اینجا کلاس‌های خصوصی طراحی وب‌سایت می‌توانند بسیار مفید واقع شوند. در این کلاس‌ها، متخصصان طراحی وب به صورت تک‌تک و با توجه به سطح دانش و مهارت هر شخص، مهارت‌های لازم برای طراحی سایت را آموزش می‌دهند.

کلاس‌های تدریس خصوصی طراحی وب‌سایت از مزایای زیادی برخوردارند:

آموزش تک به تک

– آموزش به صورت تک‌تک و با توجه به سطح دانش هر شخص امکان یادگیری عمیق‌تر را فراهم می‌کند.

امکان پرسش و پاسخ مستقیم

– امکان پرسش سوال به صورت مستقیم و دریافت پاسخ‌های جامع وجود دارد.

تمرکز بیشتر

– اساتید می‌توانند تمرکز بیشتری روی هر دانشجو داشته باشند.

صرفه جویی در وقت

– با توجه به اهمیت زمان در آموزش، کلاس‌های خصوصی می‌توانند با رعایت برنامه‌ریزی مناسب به صرفه‌جویی زمانی کمک کنند.

انتخاب درست با شماست

بنابراین برای کسب مهارت‌های اصولی و حرفه‌ای طراحی وب‌سایت به صورت کارآمدتر، انتخاب کلاس‌های تدریس خصوصی طراحی وب سایت توصیه می‌شود. با شرکت در این کلاس‌ها می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مهارت‌های لازم دست پیدا کنید.

شاید بپسندید : مشاور مالیاتی در مشهد

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام. کلاس های خصوصی طراحی سایت به صورت آنلاین برگزار میشه یا حضوری؟

    • سلام . کلاس های خصوصی طراحی سایت به صورت آنلاین و در برخی از مراکز استان ها به صورت حضوری امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://webnoon.ir/?p=9728

سوالی دارید؟ روی دکمه تماس زیر کلیک کنید یا با شماره 09105104276 تماس بگیرید.

لوگو وبنون

خوب جایی اومدی!

فقط در 10 جلسه تضمینی بدون کدنویسی 60 روز پشتیبانی رایگان با آموزش آنلاین پروژه محور با سایت خودتان با آموزش پاره وقت هرجایی که هستید ارتباط مستقیم با مدرس

طراح سایت شوید 🤩

جهت مشاوره و ثبت نام در دوره فرم زیر را تکمیل نمایید با شما تماس میگیریم