سبد خرید 0

تا آخر این راه، گام به گام شما را همراهی می کنیم.

همین حالا شروع کنید!

با آموزش طراحی سایت در زاهدان همراه تان خواهیم بود. در این دوره یادخواهید گرفت که چطور سایت خودتان را طراحی کنید.

ما در آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان توی مجموعه مون مهارت شما رو افزایش میدیم و بعد از اون میتونین وارد بازار کار این حرفه شوید!

تدریس خصوصی طراحی سایت و آموزش خصوصی طراحی سایت با وبنون

فرم ثبت نام در کلاس ها

پس از تکمیل فرم ثبت نام جهت دوره طراحی سایت در زاهدان، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

برای پاسخگویی سریعتر با شماره 09105104276 تماس حاصل نمایید.

ویژگی های کلاس طراحی سایت زاهدان

پیش نیاز دوره

خوبه بدونین در آموزش طراحی سایت در زاهدان به هیچ پیش نیازی نداره و آشنایی ابتدایی با سیستم و کامپیوتر برای شرکت در دوره کافیه !

تعداد جلسات

تعداد جلسات اصلی این دوره 8 جلسه است. یعنی شما بعد از گذراندن این جلسات یک سایت را خودتان همراه استاد طراحی می کنید و همزمان آموزش می بینید!

نحوه برگزاری

نحوه برگزاری به صورت حضوری و آنلاین همراه با مدرس خواهد بود. با توجه به شرایط حضورتان می توانید حضوری یا آنلاین بودن را انتخاب کنید.

هزینه دوره

هزینه دوره طراحی سایت زاهدان برای هر جلسه 520 هزار تومان می باشد و تعداد جلسات نیز مجموعا 8 جلسه آموزشی خواهد بود.

نوع کلاس ها

نوع کلاس ها و تدریس به صورت خصوصی می باشد. در جلساتی که برای هنرجو برگزار می شود فقط هنرجو و مدرس دوره حضور خواهند داشت.

پشتیبانی آموزشی

پس از اتمام 8 جلسه اصلی، شما 2 جلسه دیگر آموزشی رزرو خواهید داشت و تا 2 ماه بعد از آموزش می توانید از پشتیبانی آموزشی استفاده کنید.

محتوای آموزشی دوره طراحی سایت در زاهدان

جلسه اول آموزش خصوصی طراحی سایت وردپرس ؛ مفاهیم پایه

در این جلسه با مفاهیم پایه و ابتدایی آشنا خواهید شد. عموما جلسه اول توضیحات ، تعاریف و محتوای تئوری می باشد تا هنرجو با اصول اولیه و مفاهیم آن آشنا شود.

جلسه دوم تدریس خصوصی طراحی سایت بدون کدنویسی؛ انتخاب نام و برند

در جلسه دوم درباره برندینگ سایت و شرایط انتخاب یک نام خوب برای سایت صحبت خواهیم کرد. در این جلسه آموزش میدهیم که برای انواع سایت های مختلف چه نامی مطابق با استاندارد های لازم انتخاب شود.

جلسه سوم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ تهیه دامین و هاست

در جلسه سوم برای سایتی که طی آموزش برای هنرجو طراحی می شود متناسب با زمینه فعالیت سایت دامنه ای با لحاظ شرایط خصوصی دامنه های داخلی یا بین المللی اخذ می شود و همچنین هاست متناسب با فعالیت سایت تهیه خواهد شد.

جلسه چهارم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ انتخاب تم

در این کلاس تم متناسب با زمینه فعالیت سایت هنرجو انتخاب و نصب آن انجام میگیرد. در این جلسه فراخواهیم گرفت که چه قالبی برای چه سایتی مناسب است و تنظیمات مربوط به آن را مرور خواهیم کرد.

جلسه پنجم آموزش خصوصی طراحی سایت با وردپرس؛صفحه ساز

تا اینجا سایتی را داریم که برای عموم قابل نمایش است ولی شخصی سازی نشده است. حال با آموزش صفحه ساز های قدرتمند و حرفه ای نسبت به تکمیل سایت اقدام میکنیم و همزمان برای هنرجو تمرین های جذابی را خواهیم داشت.

جلسه ششم تدریس خصوصی طراحی وب سایت؛ فروشگاه آنلاین

در جلسه ششم آموزش طراحی سایت هنرجو با مفاهیم سایت های فروشگاهی و نحوه ساخت فروشگاه آنلاین آشنا خواهد شد و پس از ساخت فروشگاه آنلاین و محصولات ، تنظیمات مربوط به فروشگاه را فراخواهد گرفت.

جلسه هفتم تدریس خصوصی طراحی سایت وردپرس؛ درگاه پرداخت و ای نماد

تا اینجای آموزش، سایت ما تکمیل است و در این مرحله هنرجو نحوه فعالسازی درگاه پرداخت انلاین و نحوه فعالسازی نماد اعتماد الکترونیکی را آموزش خواهد دید.

جلسه هشتم دوره خصوصی طراحی سایت؛ مقدمات سئو

هنرجو در این جلسه با مفاهیم مقدماتی سئو و تئوری SEO آشنا خواهد شد و گفته می شود که رتبه اول گوگل از آن چه سایت هایی خواهد بود.

هنرجویانی که تمایل به شرکت در دوره سئو را داشته باشند میتوانند پس از اتمام این دوره ثبت به ثبت نام در دوره سئو اقدام کنند.

نظرات مشتریان و هنرجویان

تا آخر خط با شما هستیم

سوالات متداول درباره دوره آموزش طراحی سایت در زاهدان

با شرکت در کلاس طراحی وب سایت در زاهدان قادر خواهید بود انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی را بدون نیاز به کدنویسی طراحی کنید و این آموزش ها مناسب افرادی است که به طراحی علاقه مند هستند ولی تایم و علاقه جهت فراگیری برنامه نویسی را ندارند.

بله . شما بعد از آموزش های خصوصی طراحی سایت میتوانید وارد بازار کار این حرفه و مهارت شوید و با قبول پروژه های مختلف به کسب درآمد بپردازید.

کسب درآمد از 4 روش امکان پذیر است.

1- میتوانید به عنوان طراح سایت یا مدیر سایت در شرکت هایی که به تخصص شما نیاز دارند استخدام شده و مشغول کار شوید.

2- همکاری با سایت های فری لنسری و کسب پروژه های دورکاری

3- تبلیغ مهارت های خود در سایت هایی مانند سایت های دیوار، شیپور، نیاز روز و …

4- برای خودتان سایت تخصصی طراحی کنید و پس از سئو کردن سایت محصولات و خدمات خود را در گوگل معرفی نمایید.

برای تمامی هنرجویان زاهدانی که در دوره طراحی سایت آموزش می بینند تا 2 ماه پس از آموزش دو جلسه پشتیبانی آموزشی در نظر گرفته شده است . چنانچه سوالی داشته باشید میتوانید در این مدت به صورت مستقیم با مدرس در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

یکی از امتیازات دوره های وبنون آمادگی جهت ورود به بازار کار است. حال اگر در حین دوره یا پس از اتمام دوره طراحی سایت، پروژه های مرتبط با طراحی سایت داشته باشید می توانید به صورت همکاری در اجرا ، پروژه ها را به سرانجام برسانید و تجربه ها و مهارت های جدیدی بیاموزید.

بله تمامی سایت هایی که در دوره آموزش خصوصی طراحی سایت آموزش داده می شود سئوفرندلی بوده و سئوی پایه برای تمام سایت ها انجام می شود.

هزینه کلاس طراحی سایت در قزوین 3 میلیون و 800 هزار تومان می باشد. این آموزش ها به صورت خصوصی خواهد بود . هنرجو و مدرس مستقیما با هم در ارتباط بوده و در 10 جلسه هنرآموز به صورت اصولی و پایه آموزش خواهد دید.

بله . شما طی آموزش های طراحی سایت این مهارت را کسب خواهید کرد که تمام صفحات و نوشته ها را ویرایش کنید و مطابق سلیقه خودتان طراحی نمایید.

کلاس آموزش طراحی سایت کاملا خصوصی برگزار می شود و فقط هنرجو و مدرس دوره در کلاس حضور خواهند داشت.

در کلاس های آنلاین هنرجو و مدرس دوره طبق جدول زمانی کلاس ها همزمان در بستر گوگل میت یا اسکایپ آنلاین می شوند و هنرآموز به صورت حضوری و آنلاین آموزش خواهد دید. از نظر محتوای آموزش هیچ تفاوتی با کلاس حضوری ندارد.

مهم ترین تفاوت و مزیت آموزش ما این است که مدرس دوره تا یکسال به سوالات شما پاسخ خواهد داد . عملا ما تا زمانی که شما در این زمینه حرفه ای نشده اید شما را تنها نخواهیم گذاشت.

بله؛ برای این کار، نیاز به دانش خاصی در زمینه برنامه نویسی ندارید و میتوانید خودتان سایت تان را مدیریت کنید؛ حتی می توانید با تماس مستقیم با مدرس دوره مشکلات و سوالات خود را در این زمینه برطرف نمایید.

اهمیت آموزشگاه طراحی سایت در شهر زاهدان

در دنیای امروزی، فناوری اطلاعات و ارتباطات به سرعت در حال توسعه است و این امر باعث شده تا وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به عنوان یکی از ابزارهای اصلی و مهم برای ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات به آن‌ها مورد استفاده قرار گیرند. به همین دلیل، آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان  در حال حاضر یکی از مهم‌ترین مسائل در عرصه فناوری اطلاعات است.

جهت ثبت نام در دوره های طراحی سایت در زاهدان فرم زیر را تکمیل نمایید.

ارتباط با ما

ایتا

ارسال پیام در ایتا

ایمیل

webnoonir@gmail.com

فرم مشاوره رایگان

همراه گرامی، فرم زیر را تکمیل و درخواست خود را ارسال فرمایید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

 

زاهدان یکی از شهر های مهم و پر جمیعیت ایران

زاهدان، یکی از شهرهای مهم ایران است که دارای جمعیت بسیار زیادی است و در حوزه تجارت و خدمات به شدت فعال است. از این رو، اهمیت آموزشگاه‌های طراحی سایت در زاهدان  و توسعه وب‌سایت در این شهر بسیار زیاد است. یکی از اهمیت‌های اصلی آموزشگاه‌ه طراحی سایت در زاهدان، ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان و علاقمندان به این حوزه است.

رشد گسترده در فناوری اطلاعات و نیاز به وبسایت

با توجه به رشد روزافزون فناوری اطلاعات و ارتباطات، نیاز به توسعه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به شدت افزایش یافته است و این امر به عنوان یک فرصت بزرگ برای جوانان می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان در این مسیر تلاش در رشد روز افزون در این حوضه را دارد.

فرصت های شغلی با آموزش طراحی سایت در زاهدان

با کسب مهارت طراحی سایت قطعا برای علاقمندان به این حوزه فرصت های شغلی بسیاری رقم خواهد خورد که ازجمله به چند مورد آن در این مقاله اشاره می شود. آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان به دنبال ایجاد فرصت های شغلی برای شما عزیزان می باشد.

فرصت شغلی برای دانشجویان در حال تحصیل

آموزش طراحی سایت در زاهدان می‌تواند به دانشجویان و افراد علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه فرصت بسیار خوبی برای یادگیری و پیشرفت فراهم کند. پس از اتمام دوره آموزشی، فرصت‌های شغلی بسیاری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد که می‌تواند به آن‌ها امکان پیشرفت و موفقیت در حرفه خود را فراهم کند.

با تدریس خصوصی طراحی سایت به این حرفه ورود کنید

طراح و توسعه دهنده وبسایت در زاهدان

یکی از شغل‌هایی که فارغ التحصیلان  آموزش طراحی سایت در زاهدان می‌توانند پس از اتمام دوره آموزشی به آن دست یابند، شغل طراح و توسعه دهنده وبسایت است. افرادی که دارای مهارت‌های طراحی و توسعه وبسایت هستند، می‌توانند به عنوان طراح و توسعه دهنده وبسایت در شرکت‌ها و یا به صورت آزاد کار کنند و وبسایت‌های حرفه‌ای برای مشتریان خود ایجاد کنند. این شغل امکان پیشرفت و کسب درآمد بالا را برای فارغ التحصیلان طراحی سایت در زاهدان فراهم می‌کند. آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان با ارائه نکات مهم در طراحی و توسعه وبسایت شمارا قادر به انجام این شغل مهم می کند.

‎ ‎مشاور وبسایت

فارغ التحصیلان این رشته می‌توانند به عنوان مشاور وبسایت فعالیت کنند. با توجه به اهمیت بالای حضور آنلاین برای شرکت‌ها و کسب و کارها، نیاز به مشاوران وبسایت برای بهبود و بهینه سازی وبسایت‌ها و افزایش ترافیک وبسایت بسیار محسوس است. فارغ التحصیلان طراحی سایت می‌توانند با ارائه خدمات مشاوره وبسایت به شرکت‌ها و کسب و کارها، بهبود و بهینه سازی وبسایت‌ها را به آن‌ها پیشنهاد دهند و درآمد خوبی کسب کنند. آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان در طول دوره شما را با این مفهوم کامل آشنا میکند.

بهترین آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان

با توجه به توضیحات بالا در زمینه آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان مطمئنا به این رشته علاقمند شدید و به دنبال این هستید که بهترین آموزشگاه در زاهدان کجاست؟ شرکت طراحی سایت وبنون. شرکت طراحی سایت وبنون با سابقه چندین و چند ساله در امر آموزش علامندان به حوزه طراحی سایت به طور کاملا آنلاین به فعالیت خود ادامه میدهد این شرکت با هدف توسعه در زمینه بالا بردن سطح آموزشی و سطح اشتغال در کشور همواره قدم بر میدارد

مزایای دوره طراحی سایت در زاهدان

دوره آموزش طراحی سایت در زاهدان قطعا به عنوان یک موقعیت مناسب برای علاقمندان به حوزه طراحی سایت می باشد. از آنجایی که شرکت آموزش طراحی سایت وبنون همواره ب دنبال ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان در این زمینه می باشد طبیعتا شرکت در این دوره با مزایایی برای شما عزیزان همراه خواهد داشت. آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان تمامی این موارد را داراست.

پروژه محور و عملی بودن دوره

شرکت وبنون در راستای بهتر شدن سطح کیفیت آموزش به شما عزیزان تمامی مباحث را به صورت عملی و در قالب پروژه به شما عزیزان و هنرجویاندر این دوره آموزش  خواهد داد.

خصوصی و آنلاین بودن دوره

دوره‌های آموزشی آنلاین و خصوصی برای افرادی که به دنبال یادگیری مهارت‌های جدید و به روز هستند، گزینه‌ای عالی محسوب می‌شوند. دوره های این شرکت به صورت کاملا آنلاین و خصوصی و منحصر به فرد می باشد.

بدون مهارت کدنویسی

معمولا طراحی سایت به صورت کدنویسی شناخته شده است و نیاز به دانش کدنویسی و برنامه نویسی دارد اما این دوره بدون نیاز به ذره ای برنامه نویسی قابل اجرا است و نیاز به هیچ پیش زمینه ای ندارد. این دوره به وسیله نرم افزار طراحی سایت وردپرس میباشد و شما در این دوره به کسب مهارت در نرم افزار وردپرس میپردازید.  

قابلیت پشتیبانی آنلاین پس از دوره

امروزه با پیشرفت فناوری و ارتباطات، قابلیت پشتیبانی آنلاین از محصولات و خدمات یکی از اصلی‌ترین نیازهای مشتریان و کاربران است. این قابلیت به آن‌ها امکان می‌دهد که در هر زمان و مکانی که باشند، به راحتی و سریعترین شکل ممکن، از خدمات پشتیبانی استفاده کنند و مشکلات خود را حل کنند. این موضوع برای شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز بسیار حیاتی است، زیرا پشتیبانی موثر و کارآمد، از عوامل اصلی موفقیت و رضایت مشتریان است. شرکت وبنون (آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان) ارائه پشتیبانی رایگان و آنلاین پس از اتمام دوره این قابلیت را به شما هنرجویان میدهد که چنانچه هرگونه سوال و مشکلی داشتید از این طریق به حل آن بپردازید.

داشتن یک سایت پس از اتمام دوره

شرکت آموزش طراحی سایت وبنون ( آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان)این امکان را به شما عزیزان میدهد که پس از اتمام دوره شما دارای سایت شخصی خود باشید و این سایت را با دسترسی کامل به شما هنرجوی عزیز تحویل خواهد داد. لازم بذکر است شرکت وبنون در تمام مدت آموزش بر روی فضای ذخیره سازی اینترنتی (هاست) و دامنه به آموزش شما می پردازد.

ارتباط مستقیم با مدرس دوره طراحی سایت در زاهدان

یکی از نکات مهم در دوره های آموزشی، ارتباط مستقیم با مدرس دوره است. این ارتباط می‌تواند به طراحی و ارائه محتوای بهتر و همچنین رفع ابهامات و سوالات دانشجویان کمک شایانی کند. بنابراین، انتخاب مدرس مناسب برای دوره طراحی سایت بسیار اهمیت دارد. مدرسان مجرب و با تجربه می‌توانند بهترین ارتباط را با دانشجویان برقرار کنند و به آن‌ها کمک کنند تا مفاهیم مربوط به طراحی وب را بهتر و سریعتر فرا بگیرند. همچنین، این ارتباط می‌تواند به دانشجویان اعتماد به نفس بیشتری در مواجهه با چالش های مربوط به طراحی وب بخشد. شرکت طراحی سایت وبنون( آموزشگاه طراحی سایت در زاهدان) مژده میدهد که شما در طول دوره می توانید مشکلات و تمامی سوالاتی که چنانچه ذهن شما را مشغول کرده را با مدرس دوره طراحی سایت در زاهدان مطرح کرده و مشکل خود را حل کنید.

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • سلام توی دوره های طراحی سایتی که توی زاهدان برگزار میشه کدوم دوره کاربردی تره؟ برم برنامه نویسی یاد بگیرم یا وردپرس؟ لطفا راهنمایی کنین

    • با سلام. ابتدا هدف شما باید مورد بررسی قرار گیرد. چنانچه هدف شما توسعه کسب و کار خودتان است بهترین دوره آموزش بدون کدنویسی است

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://webnoon.ir/?p=9954

سوالی دارید؟ روی دکمه تماس زیر کلیک کنید یا با شماره 09105104276 تماس بگیرید.

لوگو وبنون

خوب جایی اومدی!

فقط در 10 جلسه تضمینی بدون کدنویسی 60 روز پشتیبانی رایگان با آموزش آنلاین پروژه محور با سایت خودتان با آموزش پاره وقت هرجایی که هستید ارتباط مستقیم با مدرس

طراح سایت شوید 🤩

جهت مشاوره و ثبت نام در دوره فرم زیر را تکمیل نمایید با شما تماس میگیریم